Treści zamieszczone na stronie mają charakter poglądowy i stanowią osobistą opinię autora.

Jantar – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Rezydencja Seniora

13 April 2011

Nasz przewodnik po domach opieki nad osobami starszymi rozpoczynamy od wizyty w mieszczącym się w Świnoujściu niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej – rezydencji seniora Jantar. Wyposażony w 40 komfortowych pokoi gościnnych dom seniora Jantar spełnia wysokie wymagania i standardy jakościowe i finansowe. Ośrodek umożliwia pobyt krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Dla rodzin szukających specjalistycznej opieki dla swoich bliskich tylko w określonych godzinach w ciągu dnia NZOZ Jantar umożliwia opcję opłaty za każdą godzinę opieki (min. ilość godzin jest równa 3, maksymalna 12) – koszt opłaty za 1 godzinę wynosi 8 zł.

Reklama
#REKLAMA#

Istnieje opcją wykupienia pakietu 50-godzinnego (10 godzinna opieka przez 5 dni w tygodniu, wraz z wyżywieniem) – koszt takiego pakietu wynosi 1500 zł.

Charakterystyka Rezydencji Seniora Jantar

Ośrodek zlokalizowany jest bardzo dobrej okolicy w Świnoujściu i został w pełni przystosowany do najwyższych wymagań jakościowych. W obrębie ośrodka zostały wprowadzone liczne udogodnienia dla przebywającym w nich osób starszych (system monitoringu, winda, własne zaplecze gastronomiczne). Wykwalifikowany i doświadczony personel opiekuńczo-medyczny zapewnia kompleksową opiekę nad seniorami. Dodatkowo – poprzez skutecznie dopracowywany program opieki obejmujący między innymi liczne zajęcia rehabilitacyjne, rozrywkowej i aktywizujące osoby starsze NZOZ Jantar stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich rodzin szukających pewnego miejsca do opieki nad swoimi bliskimi.

Dom seniora Jantar zapewnia również opiekę duszpasterską, konsultacje i badania kontrolne dla swoich rezydentów, a także organizację licznych okazjonalnych wydarzeń kulturalnych (Boże Narodzenie, Wielkanoc).

Warunki i standard wyposażenia

Dom opieki seniora Jantar to bardzo dobrze wyposażony ośrodek opiekuńczy, spełniający wszystkie wymagania i standardy, w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych, posiadający liczne udogodnienia dla swoich pensjonariuszy.


źródło zdjęć: www.rezydencjaseniora.pl/nasz-dom.html

Oferta Rezydencji Seniora Jantar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej jantar oferuje zarówno pobyty krótkotrwałe, jak i długotrwałe. Ceny znajdujące się w ofercie zależą od rodzaju i standardu usługi. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie internetowej ośrodka.

Dane kontaktowe domu opieki Rezydencja Seniora Jantar

NZOZ Rezydencja Seniora Jantar
72-600 Świnoujście,
ul. Matejki 19
tel. +48 091 321 55 26
fax. +48 091 321 48 30

biuro@rezydencjaseniora.pl
www.rezydencjaseniora.pl

Informacje pochodzą ze strony internetowej ośrodka i zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych